1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Blahah
 2. Blahah
 3. Blahah
 4. Blahah
 5. Blahah
  Kupeno!
  Мислење од: Blahah, 23 Април 2020 Во форумот: Купувам
 6. Blahah
 7. Blahah
  Понудете нешто дечки, досадата убива
  Мислење од: Blahah, 15 Април 2020 Во форумот: Купувам
 8. Blahah
 9. Blahah
  Monitorot bi trebalo da e 1280x1024 19 inch, I ima 60 herz refresh rate
  Мислење од: Blahah, 14 Април 2020 Во форумот: Продавам
 10. Blahah
 11. Blahah
  Cenata e 1700 Kontakt: 078-267-024 [IMG]
  Тема од: Blahah, 14 Април 2020, 1 одговори, Во форумот: Продавам
 12. Blahah
  Испрати

  HDD 500GB

  Rezervirano
  Мислење од: Blahah, 11 Април 2020 Во форумот: Продавам
 13. Blahah
  Тема

  HDD 500GB

  500gb Hard disc od Western Digital Cena 600 denari 078 267 024 Imgur REZERVIRANO
  Тема од: Blahah, 11 Април 2020, 1 одговори, Во форумот: Продавам
 14. Blahah
  Мислење од: Blahah, 31 Јануари 2020 Во форумот: Продавам
 15. Blahah
 16. Blahah
 17. Blahah
  Menuvam Tema ama Dali bi te interesiralo HD7850?
  Мислење од: Blahah, 4 Јануари 2020 Во форумот: Купувам
 18. Blahah
  Ne e overkloknuvana, ja nemam koristeno 60%+, vo odlicna sostojba. Cena e 3000[IMG]
  Тема од: Blahah, 3 Јануари 2020, 0 одговори, Во форумот: Продавам
 19. Blahah
 20. Blahah
  Испрати

  molex to 6pin

  Слеп сум жими све 3 пати проверив не го видов
  Мислење од: Blahah, 4 Декември 2019 Во форумот: Купувам