1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Fatihh
 2. Fatihh
 3. Fatihh
 4. Fatihh
 5. Fatihh
 6. Fatihh
 7. Fatihh
 8. Fatihh
 9. Fatihh
 10. Fatihh
  Тема

  SATA

  Каде можам да најдам SATA RAID driver ? дали го има на нет Free?
  Тема од: Fatihh, 4 Мај 2010, 2 одговори, Во форумот: Драјвери
 11. Fatihh
 12. Fatihh
 13. Fatihh
 14. Fatihh
 15. Fatihh
  Тема

  Windows XP error

  Грешкава ми се појави после Update на Windowsot ... [IMG]
  Тема од: Fatihh, 11 oктомври 2009, 8 одговори, Во форумот: Microsoft Windows
 16. Fatihh
 17. Fatihh
 18. Fatihh
 19. Fatihh
 20. Fatihh