1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. damjan_ku
 2. damjan_ku
 3. damjan_ku
 4. damjan_ku
  [IMG]
  Мислење од: damjan_ku, 16 ноември 2009 Во форумот: Дизајн и графика
 5. damjan_ku
 6. damjan_ku
  [IMG] Мојот нов декстоп :)
  Мислење од: damjan_ku, 15 oктомври 2009 Во форумот: Дизајн и графика
 7. damjan_ku
 8. damjan_ku
 9. damjan_ku
  [IMG]
  Мислење од: damjan_ku, 21 Јуни 2009 Во форумот: Дизајн и графика
 10. damjan_ku
 11. damjan_ku
 12. damjan_ku
 13. damjan_ku
 14. damjan_ku
 15. damjan_ku
 16. damjan_ku
 17. damjan_ku
 18. damjan_ku
 19. damjan_ku
 20. damjan_ku