1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Lazarko
  Може и t510/w510,t520/w520
  Мислење од: Lazarko, 31 Мај 2020 во 10:27 Во форумот: Купувам
 2. Lazarko
 3. Lazarko
 4. Lazarko
 5. Lazarko
 6. Lazarko
 7. Lazarko
 8. Lazarko
 9. Lazarko
 10. Lazarko
  Испрати

  Ретро хардвер

  Chilling with my hunnies: [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
  Мислење од: Lazarko, 10 Април 2020 Во форумот: Oстанато
 11. Lazarko
  Испрати

  Ретро хардвер

  Ај тури ја некаде да ја симнеме.
  Мислење од: Lazarko, 8 Април 2020 Во форумот: Oстанато
 12. Lazarko
  Испрати

  Ретро хардвер

  Wow, графичката е лепотица.
  Мислење од: Lazarko, 8 Април 2020 Во форумот: Oстанато
 13. Lazarko
 14. Lazarko
  Испрати

  Ретро хардвер

  Абе ненормален умрев од смеење.
  Мислење од: Lazarko, 18 Февруари 2020 Во форумот: Oстанато
 15. Lazarko
 16. Lazarko
 17. Lazarko
 18. Lazarko
  Продадено, може клуч.
  Мислење од: Lazarko, 6 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 19. Lazarko
  Резервиран!
  Мислење од: Lazarko, 6 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 20. Lazarko