1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. mmm121
 2. mmm121
 3. mmm121
 4. mmm121
 5. mmm121
 6. mmm121
 7. mmm121
  Испрати

  Win98SE rezerven PC

  Го прочита убаво првиот пост?
  Мислење од: mmm121, 8 Март 2016 Во форумот: Microsoft Windows
 8. mmm121
 9. mmm121
 10. mmm121
 11. mmm121
 12. mmm121
  Какво усб?
  Мислење од: mmm121, 23 Февруари 2016 Во форумот: Генерална дискусија
 13. mmm121
 14. mmm121
 15. mmm121
 16. mmm121
 17. mmm121
 18. mmm121
 19. mmm121
 20. mmm121