1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Nipsta
 2. Nipsta
 3. Nipsta
 4. Nipsta
 5. Nipsta
 6. Nipsta
 7. Nipsta
 8. Nipsta
 9. Nipsta
  do kolkui moze da se overcklokne max mene mi dava samo 7%
  Тема од: Nipsta, 4 Март 2012, 3 одговори, Во форумот: Overclock & Modding
 10. Nipsta
 11. Nipsta
  Treba da ima 96 a mene mi pokazuva 48
  Тема од: Nipsta, 21 Февруари 2012, 12 одговори, Во форумот: Графички картички, звучни картички и монитори