1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. bit
  Испрати

  Mac OS X на PC?

  Немам скајп, не користам мајкрософт технологии.
  Мислење од: bit, 28 Март 2013 Во форумот: Mac OS
 2. bit
 3. bit
 4. bit
 5. bit
 6. bit
 7. bit
 8. bit
 9. bit
 10. bit
 11. bit
  Falcon 4.0
  Мислење од: bit, 9 Јануари 2013 Во форумот: Игри
 12. bit
  Испрати

  Dota 2

  Фала друже
  Мислење од: bit, 9 Јануари 2013 Во форумот: Игри
 13. bit
  Испрати

  Dota 2

  Има некој инвајт да прати, частам ќебапи и пиво :)
  Мислење од: bit, 9 Јануари 2013 Во форумот: Игри
 14. bit
 15. bit
 16. bit
 17. bit
 18. bit
 19. bit
 20. bit