1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. kuzman0v
 2. kuzman0v
 3. kuzman0v
 4. kuzman0v
 5. kuzman0v
  [IMG]
  Мислење од: kuzman0v, 27 Август 2013 Во форумот: ИТ Вести од светот
 6. kuzman0v
 7. kuzman0v
 8. kuzman0v
 9. kuzman0v
 10. kuzman0v
 11. kuzman0v
 12. kuzman0v
  Ајде ПП.
  Мислење од: kuzman0v, 13 Август 2013 Во форумот: Генерална дискусија
 13. kuzman0v
 14. kuzman0v
 15. kuzman0v
 16. kuzman0v
 17. kuzman0v
 18. kuzman0v
  Испрати

  Ubuntu Edge

  И тука се будиш влажен :D Ова само на сон.
  Мислење од: kuzman0v, 12 Август 2013 Во форумот: Мобилни телефони
 19. kuzman0v
 20. kuzman0v