1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. loc geek
  Тема

  Plo4a i procesor

  Kupuvam maticna plo4a i procesor za laptop MSI MS-168-C
  Тема од: loc geek, 16 Мај 2020, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 2. loc geek
  Испрати

  Kupuvam ddr3 ram

  Bump do 1333 mhz da se
  Мислење од: loc geek, 26 Април 2020 Во форумот: Купувам
 3. loc geek
  Тема

  Kupuvam ddr3 ram

  Zdravo kupuvam ddr3 4gb 2 stika
  Тема од: loc geek, 21 Април 2020, 1 одговори, Во форумот: Купувам
 4. loc geek
  Тема

  Ram i Gpu

  Ponudete ram ddr3 2gb patriot i gpu 1gb vram pcie
  Тема од: loc geek, 6 Април 2020, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 5. loc geek
  Ponudete vo pm Samsung A70 , S10 , iPhone X,XR,XS garancija nemora dobro zacuvan
  Тема од: loc geek, 13 Февруари 2020, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 6. loc geek
  Испрати

  Maticna i Ram

  4.000
  Мислење од: loc geek, 3 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 7. loc geek
 8. loc geek
 9. loc geek
 10. loc geek
  Kupuvam volan so force feedback ponudete inbox.
  Тема од: loc geek, 17 Јануари 2020, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 11. loc geek
  Тема

  Kupuvam laptop

  Kupuvam laptop koristen do 10.000 ponudete
  Тема од: loc geek, 8 Јануари 2020, 0 одговори, Во форумот: Купувам
 12. loc geek
 13. loc geek
 14. loc geek
  Испрати

  MB,RAM,HDD,PSU

  i7 prodaden
  Мислење од: loc geek, 6 ноември 2019 Во форумот: Продавам
 15. loc geek
 16. loc geek
 17. loc geek
 18. loc geek
  Испрати

  шо се и зшо се

  ima li nekoj?
  Мислење од: loc geek, 30 Мај 2019 Во форумот: Off-topic теми
 19. loc geek
 20. loc geek
  Испрати

  Iphone 5s

  bump
  Мислење од: loc geek, 23 Мај 2019 Во форумот: Продавам