1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Vergergy
  Испрати

  Nexus 5 (2013)

  Dumb Americans
  Мислење од: Vergergy, 14 ноември 2013 Во форумот: Мобилни телефони
 2. Vergergy
  Испрати

  Nexus 5 (2013)

  [IMG]
  Мислење од: Vergergy, 12 ноември 2013 Во форумот: Мобилни телефони
 3. Vergergy
 4. Vergergy
 5. Vergergy
  Испрати

  Nexus 5 (2013)

  Бизнис, јебига :).
  Мислење од: Vergergy, 4 ноември 2013 Во форумот: Мобилни телефони
 6. Vergergy
  Испрати

  Nexus 5 (2013)

  Супер е камерата, доста подобра од N4.
  Мислење од: Vergergy, 2 ноември 2013 Во форумот: Мобилни телефони
 7. Vergergy
  Испрати

  Nexus 5 (2013)

  Каков телефон еј :suprised:
  Мислење од: Vergergy, 1 ноември 2013 Во форумот: Мобилни телефони
 8. Vergergy
 9. Vergergy
 10. Vergergy
 11. Vergergy
 12. Vergergy
 13. Vergergy
 14. Vergergy
 15. Vergergy
 16. Vergergy
 17. Vergergy
 18. Vergergy
 19. Vergergy
 20. Vergergy