1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Password
  Испрати

  StarCraft II Beta

  $40 kaj nas i vo USA razlicna vrednost imaat koga ke kupis so CreditCard? Ne bi rekol....
  Мислење од: Password, 22 Февруари 2010 Во форумот: PC
 2. Password
 3. Password
 4. Password
 5. Password
 6. Password
 7. Password
 8. Password
 9. Password
  LOOOL. So mislevte? :)
  Мислење од: Password, 15 ноември 2009 Во форумот: E-спорт
 10. Password
 11. Password
 12. Password
 13. Password
  Испрати

  Windows 7?

  Izlezena e 7cata btw od pred 1 mesec. Toa na 21 ili 22 oktomvri e deka vleguva vo maloprodazba.
  Мислење од: Password, 19 oктомври 2009 Во форумот: Microsoft Windows
 14. Password
 15. Password
  Испрати

  Лап топ

  SKAPO!
  Мислење од: Password, 21 Септември 2009 Во форумот: Генерална дискусија
 16. Password
 17. Password
  Испрати

  Wifi интернет

  Pa zatoa rekov NASKORO! :)
  Мислење од: Password, 30 Август 2009 Во форумот: Wi-Fi
 18. Password
 19. Password
  Испрати

  Wifi интернет

  Naskoro i SunWireless
  Мислење од: Password, 29 Август 2009 Во форумот: Wi-Fi
 20. Password
  Da :) Nov proekt na str0ke!
  Мислење од: Password, 11 Јули 2009 Во форумот: ИТ Вести од светот