1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. makedonce
 2. makedonce
 3. makedonce
 4. makedonce
 5. makedonce
  Испрати

  Windows 8

  Може ли да се отвори една нова тема за Windows 8 Blue.
  Мислење од: makedonce, 19 Април 2013 Во форумот: Microsoft Windows
 6. makedonce
 7. makedonce
 8. makedonce
 9. makedonce
 10. makedonce
 11. makedonce
 12. makedonce
 13. makedonce
 14. makedonce
 15. makedonce
 16. makedonce
 17. makedonce
  Испрати

  Windows 8

  Поточно за Windows 8 Pro :)
  Мислење од: makedonce, 18 Јануари 2013 Во форумот: Microsoft Windows
 18. makedonce
 19. makedonce
  Испрати

  Windows 8

  Така што овие денови ќе си направам Upgrade :D
  Мислење од: makedonce, 17 Јануари 2013 Во форумот: Microsoft Windows
 20. makedonce