1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Despodov
 2. Despodov
  Испрати

  Iphone 6

  [IMG]
  Мислење од: Despodov, 9 Септември 2014 Во форумот: Мобилни телефони
 3. Despodov
 4. Despodov
 5. Despodov
 6. Despodov
 7. Despodov
 8. Despodov
 9. Despodov
  Because Windows8 is shit for gaming :)
  Мислење од: Despodov, 19 Февруари 2013 Во форумот: GNU/Linux
 10. Despodov
  Испрати

  Биро + Eyefinity

  Респект, одлична изработка :)
  Мислење од: Despodov, 2 Февруари 2013 Во форумот: Overclock & Modding
 11. Despodov
 12. Despodov
 13. Despodov
 14. Despodov
  OFF topic: Дали може да се користи Java во Unity?
  Мислење од: Despodov, 14 Јануари 2013 Во форумот: PC
 15. Despodov
  На ова мислев се појавува и се гаси одма : [IMG]
  Мислење од: Despodov, 12 Јануари 2013 Во форумот: Java
 16. Despodov
 17. Despodov
 18. Despodov
  Da planiram da odam na vtoriot kurs vo Semos
  Мислење од: Despodov, 19 Декември 2012 Во форумот: ИТ Сертификација
 19. Despodov
 20. Despodov