1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Deni_88
 2. Deni_88
 3. Deni_88
 4. Deni_88
  Нокиа си е нокиа.
  Мислење од: Deni_88, 14 ноември 2009 Во форумот: Мобилни телефони
 5. Deni_88
  Што интернет имаш?
  Мислење од: Deni_88, 14 ноември 2009 Во форумот: PC
 6. Deni_88
 7. Deni_88
 8. Deni_88
 9. Deni_88
 10. Deni_88
 11. Deni_88
 12. Deni_88
  Гласав 19-23,а имам 20
  Мислење од: Deni_88, 7 ноември 2009 Во форумот: Добродојдовте!
 13. Deni_88
 14. Deni_88
 15. Deni_88
 16. Deni_88
 17. Deni_88
 18. Deni_88
 19. Deni_88
 20. Deni_88