1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Laze
 2. Laze
 3. Laze
 4. Laze
 5. Laze
  Испрати

  Бесилка во LUA

  Za algoritmot na igrata
  Мислење од: Laze, 7 Јануари 2013 Во форумот: Генерална дискусија
 6. Laze
 7. Laze
 8. Laze
 9. Laze
 10. Laze
 11. Laze
 12. Laze
 13. Laze
  Испрати

  Bootable USB

  ali mi vika deka iso fajlo ne e validen ....nz sto e problemot
  Мислење од: Laze, 21 Јуни 2012 Во форумот: Генерална дискусија
 14. Laze
  Испрати

  Bootable USB

  select disk ? pises broj koe ti e usb-to каков број???
  Мислење од: Laze, 20 Јуни 2012 Во форумот: Генерална дискусија
 15. Laze
 16. Laze
 17. Laze
  Испрати

  Driver for Wireless

  фала :)
  Мислење од: Laze, 23 Мај 2012 Во форумот: Драјвери
 18. Laze
  Испрати

  Driver for Wireless

  Acer Aspire 3690
  Мислење од: Laze, 23 Мај 2012 Во форумот: Драјвери
 19. Laze
 20. Laze