1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. Vlatchey
  Испрати

  Thou shall not pass!

  Me like this :D
  Мислење од: Vlatchey, 2 Април 2020 Во форумот: IT.mk известувања
 2. Vlatchey
 3. Vlatchey
  Испрати

  Intel vs AMD

  AMD all day
  Мислење од: Vlatchey, 2 Април 2020 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 4. Vlatchey
 5. Vlatchey
 6. Vlatchey
 7. Vlatchey