1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Резултати од барањето

 1. intromkd
 2. intromkd
 3. intromkd
 4. intromkd
 5. intromkd
 6. intromkd
 7. intromkd
 8. intromkd
 9. intromkd
 10. intromkd
 11. intromkd
  Испрати

  Мојот десктоп

  :)) [IMG]
  Мислење од: intromkd, 29 Јуни 2011 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 12. intromkd
 13. intromkd
 14. intromkd
 15. intromkd
 16. intromkd
 17. intromkd
  Испрати

  Нов гугл

  Да бе си прскаат! :D
  Мислење од: intromkd, 25 Јуни 2011 Во форумот: ИТ Вести од светот
 18. intromkd
  HTC Sensation
  Мислење од: intromkd, 23 Јуни 2011 Во форумот: Мобилни телефони
 19. intromkd
 20. intromkd