1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Скорешна активност

Стрим на активност на сите регистирани членови регистрирани на IT.mk | Форум.

 1. На Gucci му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата (Интересенти) ASUS VP249QGR (24", 144Hz, IPS).

  MONITOR :: Asus LCD LED 23.8'' VP249QGR Full HD Black - Visionstudio.gr 205.5 евра е со ДДВ во Грција, а со вратено ддв е 169.83 евра.

  7 Јуни 2020 во 10:06
 2. На Вајкинг му/ѝ се допаѓа мислењето на Fredy во темата Најдобар бесплатен антивирус?.

  Јас со години никаков антивирус не користам и никаков проблем сум немал. Од време на време malwarebytes пуштам да искенира и толку....

  7 Јуни 2020 во 10:05
 3. Fredy одговори на темата Најдобар бесплатен антивирус?.

  Јас со години никаков антивирус не користам и никаков проблем сум немал. Од време на време malwarebytes пуштам да искенира и толку....

  7 Јуни 2020 во 10:04
 4. На Alek7 му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата (Интересенти) ASUS VP249QGR (24", 144Hz, IPS).

  MONITOR :: Asus LCD LED 23.8'' VP249QGR Full HD Black - Visionstudio.gr 205.5 евра е со ДДВ во Грција, а со вратено ддв е 169.83 евра.

  7 Јуни 2020 во 10:03
 5. maci одговори на темата Најдобар бесплатен антивирус?.

  Јас со години користам Аваст Испратено од Redmi Note 2 преку IT.mk форум апликација

  7 Јуни 2020 во 10:00
 6. maci започна нова тема:

  NLB mklik проблем

  Веќе една недела имам проблем со влез во мобилната апликација. Од банкава ми кажаа дека имаат проблем и незнаат кога ќе го решат. Дали...

  Форум: Генерална дискусија

  7 Јуни 2020 во 09:57
 7. maci започна нова тема:

  Redmi 3 батерија

  Најдов на Али компактибилна батерија од овој бренд.користел некој нешто од овој бренд? #Aliexpress MKD 689.49 32%OFF | Nohon 4100mAh...

  Форум: Купувам

  7 Јуни 2020 во 09:48
 8. Futurelakimens одговори на темата OnePlus паметни телефони - генерална дискусија.

  Од иста причина немаме AOD. Ќе трошел батерија. Испратено од HD1910 преку IT.mk форум апликација

  7 Јуни 2020 во 09:45
 9. kire_33 одговори на темата Asus Zenbook ux305 дефект.

  уп.....

  7 Јуни 2020 во 09:40
 10. На gOJDO му/ѝ се допаѓа мислењето на rippermkd во темата (Интересенти) ASUS VP249QGR (24", 144Hz, IPS).

  zavisi od cena, i jas bi pomislil Испратено од Mi A2 Lite преку IT.mk форум апликација

  7 Јуни 2020 во 09:36
 11. На Tegla му/ѝ се допаѓа мислењето на Mayson во темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

  вака ги замислувам ми стор кога сами си се прогласуваат за официјален дистрибутер... [ATTACH]

  1.jpg 7 Јуни 2020 во 09:33
 12. gOJDO одговори на темата (Интересенти) ASUS VP249QGR (24", 144Hz, IPS).

  MONITOR :: Asus LCD LED 23.8'' VP249QGR Full HD Black - Visionstudio.gr 205.5 евра е со ДДВ во Грција, а со вратено ддв е 169.83 евра.

  7 Јуни 2020 во 09:32
 13. На omegaRED му/ѝ се допаѓа мислењето на Rikimaru во темата Туторијал RAM оверклокинг метод за Ryzen 3rd Gen..

  Здраво дечки, Ова е генерална тема за RAM оверклокинг кај Zen2. Последнава недела поминувам патешествие кон оптимизација на...

  Thaiphoon_1cs0fb69f3.png 7 Јуни 2020 во 09:27
 14. На idzek му/ѝ се допаѓа мислењето на mviktors во темата Проценка Dell U2515H & U2715H.

  1. Dell U2515H - 12 000 денари 2. Dell U2715H - 15 000 денари

  7 Јуни 2020 во 09:25
 15. На damil му/ѝ се допаѓа мислењето на mdeni во темата каде можам да купам добра,не профи штрафилица.

  Од буџетарија Ингко или Еинхелл (електрометал) 20V. Или лидл Парксајд.

  7 Јуни 2020 во 09:04
Вчитување...