Скорешна активност

Стрим на активност на сите регистирани членови регистрирани на IT.mk | Форум.

 1. На krema му/ѝ се допаѓа bogoevski's мислење во темата Микро проект, фотонапонски панели..

  Здраво дами и господа, Изминатиов период работев на микро проект за „freedom camping“ камп приколка. Идејата е, кај и да тргнам, да не...

  21 Април 2018 at 14:56
 2. TheGamerTeacher одговори на темата Предлог Замена на i7 4790k.

  Е ова многу ме бендисува :) Кажи ми, дали си забележал пад на перформанси во однос на некои игри? ( помал број на фрејмови, поспор...

  21 Април 2018 at 14:51
 3. masterwu одговори на темата Суплементи/здрава исхрана.

  Мех, поминал рокот за измена на претходниот пост сега морам дупли пост... @psyside, препорака за суплемент за ниско ниво на серумско...

  21 Април 2018 at 14:47
 4. На BESKO му/ѝ се допаѓа Oktar's мислење во темата Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!).

  А си видел некој со Никон Д850 да ги користи фајловите како од мајка родени? :D :D :D

  21 Април 2018 at 14:44
 5. ARMac одговори на темата Предлог Замена на i7 4790k.

  Леле леле и миленце на телевизор значи екранот ќе трае повеќе. Какви багови и нестабилност? Ај посочи кој е тој страшен баг на амд...

  21 Април 2018 at 14:39
 6. Todor91 одговори на темата Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!).

  [IMG]Лебедот бел :) by todor petrov, on Flickr Сликана на ауто. Iphone X Не е едитирана

  21 Април 2018 at 14:37
 7. Dinamit одговори на темата Проценка Нови Samsung, Sony телевизори со 5 години гаранција. Голем избор на модели..

  Sony 43XE7005 - 4K SMART 32790 денари Sony 49XE7005 - 4K SMART 38990 денари Sony 55XE7005 - 4K SMART 42790 денари Sony 49XE8005 4K...

  21 Април 2018 at 14:34
 8. Gucci одговори на темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

  Gearbest, направи subscribe и на мејл стигаат доста добри понуди. Јас го земав околу 90$, а телефонот 170$.

  21 Април 2018 at 14:31
 9. На Taurus му/ѝ се допаѓа bogoevski's мислење во темата Микро проект, фотонапонски панели..

  Здраво дами и господа, Изминатиов период работев на микро проект за „freedom camping“ камп приколка. Идејата е, кај и да тргнам, да не...

  21 Април 2018 at 14:27
 10. gamon одговори на темата Предлог Замена на i7 4790k.

  Рајзенот теоретски има супер перфоманси, но искуството вика дека ако сакаш стабилна машина без багови и проблеми да си одиш со интел....

  21 Април 2018 at 14:02
 11. На DonFrozex му/ѝ се допаѓа Gucci's мислење во темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

  Да си се пофалам, од вчера сопственик за Mi A1, а од пред месец дена на Huami Amazfit саатот. Презадоволен од двете. [ATTACH]

  IMG_20180420_221933.jpg 21 Април 2018 at 13:54
 12. На DonFrozex му/ѝ се допаѓа Mr Bean ^.-'s мислење во темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

  Тој за 2-3 месеци ќе го донесат според мене дека сеуште го немаат Redmi Note 5 а не па Mi mix2s

  21 Април 2018 at 13:54
 13. TheGamerTeacher одговори на темата Предлог Замена на i7 4790k.

  Графичката не ќе да е бидејќи не ќе да има некоја голема врска со обработката на битрејтот и пренесувањето кон Twitch. Инаку за битрејт,...

  21 Април 2018 at 13:49
 14. На null_ptr му/ѝ се допаѓа bogoevski's мислење во темата Микро проект, фотонапонски панели..

  Здраво дами и господа, Изминатиов период работев на микро проект за „freedom camping“ камп приколка. Идејата е, кај и да тргнам, да не...

  21 Април 2018 at 13:44
 15. На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа CyberMen's мислење во темата Соиграчи за Овервач?.

  И јас ги играм деновиве тие >>> kikush#21104

  21 Април 2018 at 13:40
Вчитување...