1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

TylerMkD - Members Who Liked This Profile Post

 1. 9 Јануари 2020

  dz1ko

  Intern, Машко, 28
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  10
 2. 16 Јануари 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,715
  Допаѓања:
  2,335
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 15 Јануари 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,666
  Допаѓања:
  2,516
  Поени од трофеи:
  1,492
 4. 15 Јануари 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,439
  Допаѓања:
  27,115
  Поени од трофеи:
  2,342