1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Comments on Profile Post by worker_x

 1. psyside
  psyside
  Зависи каков корисник си, и што сакаш од одреден телефон.
  1 Март 2017
 2. worker_x
  worker_x
  Слободно одговори како за себе да го земаш (те читам на форумов, имам доверба) :)
  1 Март 2017
  На Јас сум желка му/ѝ се допаѓа ова.
 3. psyside
  psyside
  Која цена можеш да ги земеш?
  1 Март 2017
 4. worker_x
  worker_x
  Искрено, повеќе од 500 евра за телефон не би дал никогаш, без разлика дали Ајфон, Самсунг или слично, но во случајов поради сплет на околности, Еџ-от би ми дошол без пари, а за Ајфонот доплата од 430 евра(иако комотно можеш да ја занемариш цената). Ти ги анализираш до најситен детал, затоа те прашувам, и како шо реков, гледај од аспект како да го земаш за тебе.
  1 Март 2017
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 5. psyside
  psyside
  Охооо 430 евра +? нема шанси! зимај S7 Edge.....
  1 Март 2017
  На Јас сум желка и worker_x им се допаѓа ова.
 6. worker_x
  worker_x
  Готово, фала многу :)
  1 Март 2017
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.