1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Comments on Profile Post by FLEGMA

 1. psyside
  psyside
  Christian Dior Homme Intense.
  18 Август 2015
 2. FLEGMA
  FLEGMA
  Не бев сигурен. Ептен ебачки мирис е ова
  18 Август 2015
 3. psyside
  psyside
  Ептен богами :D

  Има и други многу добри, али овој се двои, поготово Dior Homme (non intense) али трае помалце, не е толку јак. Генерално се 90% исти.

  Dior Homme ми е број 1 на сите времиња, без конкуренција, второ место Aventus.
  18 Август 2015
 4. FLEGMA
  FLEGMA
  И Cartier колега, и Cartier :)
  Видиш, си најдов на форумов парфем фрик како мене :)
  хахха
  18 Август 2015
 5. psyside
  psyside
  Хахах ќути, опасна зараза е, мое ново-старо хоби :)
  18 Август 2015
 6. psyside
  psyside
  Ако ти треба било кој парфем, во мала верзија, не се устручавај за пп, можам да ти набавам апсолутно што и да сакаш.
  18 Август 2015
 7. Happy
  Happy
  Од Cartier кој поточно?
  29 oктомври 2015