1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Comments on Profile Post by Pinceta

 1. psyside
  psyside
  Nit sum ja videl nit znam kakva e lol ne sum igral ni 1

  Daj nekoj kluc od something
  21 Август 2012
 2. Pinceta
  Pinceta
  sve isprodadov sve ispodadov, slednoto sto ke mi dojde vo race e tvoe, a ke vidam vecer koga ke si doam doma ke pobaram.
  21 Август 2012
 3. psyside
  psyside
  Ok
  21 Август 2012
 4. Pinceta
  Pinceta
  ajde drugar da pocneme pak zaedno da igrame :) kazi mi mail
  25 oктомври 2012