1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Comments on Profile Post by GR1MR

 1. Pinceta
  Pinceta
  друже, ги продадов сите.. у случај да добијам повеќе, ќе те контактирам одма.
  10 Декември 2011
 2. GR1MR
  GR1MR
  e ok bratce , ako ti se najde ne me zaboravaj molimte
  10 Декември 2011
 3. GR1MR
  GR1MR
  p.s. ti si Pnct na steam?
  10 Декември 2011
 4. Pinceta
  Pinceta
  да
  11 Декември 2011