• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (7) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (7)

  1. Ми се допаѓа

   nik0la_

   Practice makes perfect
   • Мислења
    710
   • Реакции
    1,300
   • Поени од трофеи
    265
  2. Ми се допаѓа

   Daniel86

   Guru 34 Од Скопје, Карпош 1
   • Мислења
    2,868
   • Реакции
    7,547
   • Поени од трофеи
    1,717
  3. Ми се допаѓа

   architect

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,096
   • Реакции
    2,651
   • Поени од трофеи
    1,802
  4. Ми се допаѓа

   olikomerc

   Unstoppable
   • Мислења
    4,723
   • Реакции
    3,629
   • Поени од трофеи
    1,817
  5. Ми се допаѓа

   blackelf

   On your way to fame 22
   • Мислења
    611
   • Реакции
    500
   • Поени од трофеи
    265
  6. Ми се допаѓа

   igor_igor

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,137
   • Реакции
    3,351
   • Поени од трофеи
    1,717
 • Вчитување…
На врв Дно