1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
RaspberryPi како UniFi Controller
 1. 15 Јуни 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,397
  Допаѓања:
  10,206
  Поени од трофеи:
  2,342
 2. 21 Мај 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  993
  Допаѓања:
  1,294
  Поени од трофеи:
  642
 3. 16 Септември 2018

  skullmonkey

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,950
  Допаѓања:
  3,058
  Поени од трофеи:
  1,837
 4. 6 Јули 2017

  ivan88

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  299
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  205
 5. 6 Јули 2017

  xenon

  Guru, Машко, 37, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,821
  Допаѓања:
  9,536
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 6 Јули 2017

  Gogzy

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  258
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  205
 7. 13 Јуни 2017

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  782
  Допаѓања:
  1,254
  Поени од трофеи:
  280
 8. 13 Јуни 2017

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  532
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  402
 9. 13 Јуни 2017

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,631
  Допаѓања:
  6,711
  Поени од трофеи:
  1,717
 10. 13 Јуни 2017

  NERD.

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  1,411
  Допаѓања:
  351
  Поени од трофеи:
  502
 11. 13 Јуни 2017

  Psycore

  Gaining Experience, од Скопје
  Мислења:
  483
  Допаѓања:
  419
  Поени од трофеи:
  195
 12. 13 Јуни 2017

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,982
  Допаѓања:
  3,329
  Поени од трофеи:
  1,812
 13. 13 Јуни 2017

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  5,897
  Допаѓања:
  6,522
  Поени од трофеи:
  2,207
 14. 13 Јуни 2017

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,703
  Допаѓања:
  1,144
  Поени од трофеи:
  492
 15. 13 Јуни 2017

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,023
  Допаѓања:
  1,145
  Поени од трофеи:
  355
 16. 12 Јуни 2017

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,333
  Допаѓања:
  9,688
  Поени од трофеи:
  1,707
 17. 12 Јуни 2017

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,115
  Допаѓања:
  8,847
  Поени од трофеи:
  2,317
 18. 12 Јуни 2017

  dimsa

  Gaining Experience
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  277
  Поени од трофеи:
  155
 19. 12 Јуни 2017

  Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,156
  Допаѓања:
  570
  Поени од трофеи:
  365
 20. 12 Јуни 2017

  Gucci

  On your way to fame
  Мислења:
  876
  Допаѓања:
  639
  Поени од трофеи:
  370
 21. 12 Јуни 2017

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,337
  Допаѓања:
  3,730
  Поени од трофеи:
  2,217
 22. 12 Јуни 2017

  Pulse

  Practice makes perfect, Машко, од 127.0.0.1
  Мислења:
  1,261
  Допаѓања:
  1,287
  Поени од трофеи:
  330