• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #131

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   ivan88

   Gaining Experience
   • Мислења
    367
   • Реакции
    383
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   Isak Keyten

   Practice makes perfect Од Скопје
   • Мислења
    1,125
   • Реакции
    1,266
   • Поени од трофеи
    345
 • Вчитување…
На врв Дно