1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Nokia паметни телефони - генерална дискусија
 1. 8 Јануари 2017

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  24,981
  Допаѓања:
  25,218
  Поени од трофеи:
  2,342
 2. 8 Јануари 2017

  damil

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  602
  Допаѓања:
  505
  Поени од трофеи:
  215
 3. 8 Јануари 2017

  Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,150
  Допаѓања:
  569
  Поени од трофеи:
  365
 4. 8 Јануари 2017

  goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,293
  Допаѓања:
  1,067
  Поени од трофеи:
  355
 5. 8 Јануари 2017

  NERD.

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  1,408
  Допаѓања:
  347
  Поени од трофеи:
  502
 6. 8 Јануари 2017

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,308
  Допаѓања:
  9,556
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 8 Јануари 2017

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,500
  Допаѓања:
  2,256
  Поени од трофеи:
  1,707