1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Инсталирање на најнеопходните програми после инсталација на Windows
 1. 18 Јануари 2015

  kirildimeski

  Intern, Машко, од Прилеп
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  90
 2. 25 Март 2013

  Bozinoska

  Intern, Женско, од Veles
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  25
 3. 6 Февруари 2013

  sini6a

  Intern, 23
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  292
 4. 10 Март 2009

  Toxic

  Intern, Машко
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  215
 5. 11 Декември 2008

  Busav

  Intern, 29
  Мислења:
  595
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  265
 6. 25 ноември 2008

  Bam1

  Intern, Машко
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  70