1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
AMD Zen & AМ4 платформа
 1. 31 Јануари 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  229
  Поени од трофеи:
  155
 2. 14 Декември 2016

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  817
  Допаѓања:
  1,729
  Поени од трофеи:
  255
 3. 28 Септември 2016

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,337
  Допаѓања:
  5,252
  Поени од трофеи:
  2,302
 4. 28 Септември 2016

  Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  582
  Допаѓања:
  282
  Поени од трофеи:
  265