• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #15

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Krkac

   Gaining Experience
   • Мислења
    117
   • Реакции
    91
   • Поени од трофеи
    220
  2. Ми се допаѓа

   SiPy`

   Unbeatable Од У строК центар!
   • Мислења
    2,731
   • Реакции
    4,622
   • Поени од трофеи
    1,727
 • Вчитување…
На врв Дно