• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #11

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Fatal1ty_

   Großmeister
   • Мислења
    22,325
   • Реакции
    28,669
   • Поени од трофеи
    2,377
  2. Ми се допаѓа

   Astro

   Epic
   • Мислења
    7,770
   • Реакции
    11,075
   • Поени од трофеи
    2,207
  3. Ми се допаѓа

   mviktors

   Practice makes perfect
   • Мислења
    972
   • Реакции
    1,324
   • Поени од трофеи
    365
  4. Ми се допаѓа

   Nikola Sone

   Practice makes perfect 34 Од Skopje
   • Мислења
    1,241
   • Реакции
    1,334
   • Поени од трофеи
    492
 • Вчитување…
На врв Дно