1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #20

Тема:
Македонски Пошти- општа дискусија
 1. 1 Јуни 2016

  Luxell

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  55
  Поени од трофеи:
  110
 2. 30 Мај 2016

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,725
  Допаѓања:
  2,043
  Поени од трофеи:
  1,492
 3. 29 Мај 2016

  Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,347
  Поени од трофеи:
  492
 4. 29 Мај 2016

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220