1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #18

Тема:
Македонски Пошти- општа дискусија
 1. 1 Јуни 2016

  obaba

  Баниран/a, Машко, 23
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  30
 2. 30 Мај 2016

  the_maker

  Unbeatable , Машко, од UNIVERSE
  Мислења:
  3,867
  Допаѓања:
  5,942
  Поени од трофеи:
  1,652
 3. 29 Мај 2016

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,079
  Допаѓања:
  3,418
  Поени од трофеи:
  1,692
 4. 29 Мај 2016

  DennyMK

  On your way to fame, Машко, од тaму
  Мислења:
  638
  Допаѓања:
  976
  Поени од трофеи:
  365
 5. 29 Мај 2016

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,040
  Допаѓања:
  3,075
  Поени од трофеи:
  1,717