1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Македонски Пошти- општа дискусија
 1. 29 Мај 2016

  DennyMK

  On your way to fame, Машко, од тaму
  Мислења:
  639
  Допаѓања:
  976
  Поени од трофеи:
  365
 2. 28 Мај 2016

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  892
  Допаѓања:
  1,443
  Поени од трофеи:
  280
 3. 28 Мај 2016

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,647
  Допаѓања:
  13,005
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 28 Мај 2016

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,724
  Допаѓања:
  2,043
  Поени од трофеи:
  1,492