1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #13

Тема:
Гејмерски столици во мк?
 1. 18 Мај 2016

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Skopje
  Мислења:
  910
  Допаѓања:
  1,545
  Поени од трофеи:
  215
 2. 18 Мај 2016

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,842
  Допаѓања:
  3,918
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 17 Мај 2016

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,095
  Допаѓања:
  3,013
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 17 Мај 2016

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,500
  Допаѓања:
  2,256
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 17 Мај 2016

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,313
  Допаѓања:
  9,579
  Поени од трофеи:
  1,707