1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #12

Тема:
Гејмерски столици во мк?
 1. 4 Март 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  118
  Поени од трофеи:
  90
 2. 19 Февруари 2017

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,730
  Допаѓања:
  1,806
  Поени од трофеи:
  612
 3. 18 Мај 2016

  Војвода

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,210
  Допаѓања:
  3,564
  Поени од трофеи:
  1,692
 4. 18 Мај 2016

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Skopje
  Мислења:
  910
  Допаѓања:
  1,545
  Поени од трофеи:
  215
 5. 18 Мај 2016

  xenon

  Guru, Машко, 37, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  9,521
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 18 Мај 2016

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,835
  Допаѓања:
  3,911
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 18 Мај 2016

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,459
  Допаѓања:
  1,885
  Поени од трофеи:
  612
 8. 17 Мај 2016

  dimsa

  Gaining Experience
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  277
  Поени од трофеи:
  155
 9. 17 Мај 2016

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,353
  Допаѓања:
  2,165
  Поени од трофеи:
  1,502