1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #12

Тема:
Гејмерски рутер
 1. 24 Март 2016

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  700
  Допаѓања:
  687
  Поени од трофеи:
  255
 2. 23 Март 2016

  mmm121

  Gaining Experience, од Гевгелија
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  101
  Поени од трофеи:
  175
 3. 23 Март 2016

  JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  568
  Допаѓања:
  216
  Поени од трофеи:
  205
 4. 23 Март 2016

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,141
  Допаѓања:
  4,361
  Поени од трофеи:
  1,717