1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #7

Тема:
neoTV и интернет од Neotel
 1. 7 Мај 2016

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,830
  Допаѓања:
  4,370
  Поени од трофеи:
  1,752
 2. 10 Март 2016

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,626
  Допаѓања:
  6,688
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 10 Март 2016

  the_maker

  Unbeatable , Машко, од UNIVERSE
  Мислења:
  3,880
  Допаѓања:
  5,962
  Поени од трофеи:
  1,652
 4. 10 Март 2016

  dimsa

  Gaining Experience
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  277
  Поени од трофеи:
  155
 5. 10 Март 2016

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  958
  Допаѓања:
  1,288
  Поени од трофеи:
  365
 6. 10 Март 2016

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,324
  Допаѓања:
  9,666
  Поени од трофеи:
  1,707