1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #75

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 30 Јануари 2017

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,871
  Допаѓања:
  4,060
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. 1 Март 2016

  alumen :)

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,122
  Допаѓања:
  587
  Поени од трофеи:
  355
 3. 1 Март 2016

  ivan88

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  314
  Поени од трофеи:
  205
 4. 29 Февруари 2016

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 5. 29 Февруари 2016

  Војвода

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,137
  Допаѓања:
  3,480
  Поени од трофеи:
  1,692
 6. 29 Февруари 2016

  gOJDO

  Мислења:
  9,676
  Допаѓања:
  14,223
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. 29 Февруари 2016

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  954
  Допаѓања:
  1,315
  Поени од трофеи:
  365
 8. 29 Февруари 2016

  @[email protected]

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  247
 9. 29 Февруари 2016

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,297
  Допаѓања:
  3,702
  Поени од трофеи:
  2,217
 10. 29 Февруари 2016

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  2,775
  Поени од трофеи:
  1,707
 11. 29 Февруари 2016

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,231
  Допаѓања:
  3,590
  Поени од трофеи:
  1,717
 12. 29 Февруари 2016

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,161
  Допаѓања:
  3,518
  Поени од трофеи:
  1,692
 13. 29 Февруари 2016

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,599
  Допаѓања:
  3,535
  Поени од трофеи:
  1,817
 14. 29 Февруари 2016

  dimsa

  Gaining Experience
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  276
  Поени од трофеи:
  205
 15. 29 Февруари 2016

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,254
  Допаѓања:
  1,430
  Поени од трофеи:
  512
 16. 29 Февруари 2016

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,759
  Допаѓања:
  7,207
  Поени од трофеи:
  1,717
 17. 29 Февруари 2016

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,550
  Допаѓања:
  10,639
  Поени од трофеи:
  2,342