1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #35

Тема:
Нов Вирус (Locky Ransom)
 1. 20 Февруари 2016

  PandaBomber

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  370
  Допаѓања:
  479
  Поени од трофеи:
  205
 2. 20 Февруари 2016

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,818
  Допаѓања:
  2,670
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 19 Февруари 2016

  Isak Keyten

  Practice makes perfect, од Скопје
  Мислења:
  1,122
  Допаѓања:
  1,266
  Поени од трофеи:
  295
 4. 19 Февруари 2016

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,444
  Допаѓања:
  12,606
  Поени од трофеи:
  2,202
 5. 19 Февруари 2016

  Woofer

  Gaining Experience
  Мислења:
  143
  Допаѓања:
  122
  Поени од трофеи:
  250
 6. 19 Февруари 2016

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  2,436
  Поени од трофеи:
  1,717