1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #100

Тема:
Како изгледа вашето компјутерско биро
 1. 19 Февруари 2016

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,340
  Допаѓања:
  2,158
  Поени од трофеи:
  1,502
 2. 10 Февруари 2016

  gagmkd

  Intern, Машко
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  20
 3. 10 Февруари 2016

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,758
  Допаѓања:
  4,313
  Поени од трофеи:
  1,752
 4. 9 Февруари 2016

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,818
  Допаѓања:
  2,670
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 9 Февруари 2016

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,428
  Допаѓања:
  10,318
  Поени од трофеи:
  2,342