1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #99

Тема:
Како изгледа вашето компјутерско биро
 1. 9 Февруари 2016

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,550
  Допаѓања:
  10,639
  Поени од трофеи:
  2,342
 2. 9 Февруари 2016

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,174
  Допаѓања:
  3,898
  Поени од трофеи:
  1,817
 3. 9 Февруари 2016

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,330
  Допаѓања:
  2,779
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 9 Февруари 2016

  marto

  Баниран/a, Машко, од Skopje
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  175
  Поени од трофеи:
  150