1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Нов глуп вирус
 1. 9 Февруари 2016

  Bazinga

  Gaining Experience, 31
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  140
 2. 9 Февруари 2016

  dimsa

  Gaining Experience
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  276
  Поени од трофеи:
  205
 3. 8 Февруари 2016

  Војвода

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,137
  Допаѓања:
  3,472
  Поени од трофеи:
  1,692
 4. 8 Февруари 2016

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,636
  Допаѓања:
  1,296
  Поени од трофеи:
  612
 5. 8 Февруари 2016

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,764
  Допаѓања:
  7,245
  Поени од трофеи:
  1,717