1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #56

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 3 Март 2016

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,267
  Допаѓања:
  4,779
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 1 Март 2016

  xenon

  Guru, Машко, 38, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,791
  Допаѓања:
  9,443
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 1 Март 2016

  Can4sta

  Баниран/a
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  331
  Поени од трофеи:
  325
 4. 29 Февруари 2016

  armin06

  Intern, 30
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  180
 5. 29 Февруари 2016

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,550
  Допаѓања:
  10,639
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. 29 Февруари 2016

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,254
  Допаѓања:
  1,430
  Поени од трофеи:
  512
 7. 7 Февруари 2016

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,871
  Допаѓања:
  4,060
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 6 Февруари 2016

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,161
  Допаѓања:
  3,518
  Поени од трофеи:
  1,692
 9. 6 Февруари 2016

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,462
  Допаѓања:
  2,671
  Поени од трофеи:
  1,502
 10. 6 Февруари 2016

  goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,343
  Допаѓања:
  1,126
  Поени од трофеи:
  492
 11. 5 Февруари 2016

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,157
  Поени од трофеи:
  1,707
 12. 5 Февруари 2016

  Војвода

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,137
  Допаѓања:
  3,480
  Поени од трофеи:
  1,692
 13. 5 Февруари 2016

  BESKO

  Gaining Experience, Машко, 25
  Мислења:
  184
  Допаѓања:
  241
  Поени од трофеи:
  130
 14. 5 Февруари 2016

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,138
  Допаѓања:
  1,238
  Поени од трофеи:
  355
 15. 5 Февруари 2016

  Paket

  Баниран/a, Машко, 25
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  10
 16. 5 Февруари 2016

  Aowek

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  555
  Допаѓања:
  267
  Поени од трофеи:
  265
 17. 5 Февруари 2016

  ivan88

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  314
  Поени од трофеи:
  205
 18. 5 Февруари 2016

  Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,450
  Допаѓања:
  916
  Поени од трофеи:
  492
 19. 5 Февруари 2016

  the_maker

  Unbeatable , Машко, од UNIVERSE
  Мислења:
  3,867
  Допаѓања:
  5,943
  Поени од трофеи:
  1,652
 20. 5 Февруари 2016

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,722
  Допаѓања:
  27,392
  Поени од трофеи:
  2,342
 21. 5 Февруари 2016

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  954
  Допаѓања:
  1,315
  Поени од трофеи:
  365