1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #51

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 4 Февруари 2016

  DarkEnchanter

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,760
  Допаѓања:
  1,250
  Поени од трофеи:
  492
 2. 4 Февруари 2016

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 3. 2 Февруари 2016

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,599
  Допаѓања:
  3,535
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 2 Февруари 2016

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,871
  Допаѓања:
  4,060
  Поени од трофеи:
  1,702