• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #24

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Costigan_Jr

   Unstoppable
   • Мислења
    2,862
   • Реакции
    3,933
   • Поени од трофеи
    1,717
  2. Ми се допаѓа

   smole

   Unbeatable
   • Мислења
    3,557
   • Реакции
    4,183
   • Поени од трофеи
    1,812
  3. Ми се допаѓа

   mdeni

   Unstoppable
   • Мислења
    3,947
   • Реакции
    3,680
   • Поени од трофеи
    1,692
  4. Ми се допаѓа

   voah

   Баниран/a
   • Мислења
    626
   • Реакции
    499
   • Поени од трофеи
    255
 • Вчитување…
На врв Дно