• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #21

Сите (8) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8)

  1. Ми се допаѓа

   AlexM

   On your way to fame Од City of Consuls
   • Мислења
    969
   • Реакции
    540
   • Поени од трофеи
    365
  2. Ми се допаѓа

   windows8

   Practice makes perfect Од Скопје
   • Мислења
    788
   • Реакции
    1,028
   • Поени од трофеи
    265
  3. Ми се допаѓа

   Costigan_Jr

   Unstoppable
   • Мислења
    2,862
   • Реакции
    3,933
   • Поени од трофеи
    1,717
  4. Ми се допаѓа

   FiC DoGG

   On your way to fame
   • Мислења
    928
   • Реакции
    907
   • Поени од трофеи
    512
  5. Ми се допаѓа

   smole

   Unbeatable
   • Мислења
    3,559
   • Реакции
    4,185
   • Поени од трофеи
    1,812
  6. Ми се допаѓа

   Astro

   Epic
   • Мислења
    7,777
   • Реакции
    11,084
   • Поени од трофеи
    2,207
  7. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    4,166
   • Реакции
    12,759
   • Поени од трофеи
    1,707
  8. Ми се допаѓа

   uwemi

   Unbeatable Од Skopje
   • Мислења
    4,761
   • Реакции
    4,246
   • Поени од трофеи
    1,862
 • Вчитување…
На врв Дно