• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #20

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Costigan_Jr

   Unstoppable
   • Мислења
    2,862
   • Реакции
    3,933
   • Поени од трофеи
    1,717
  2. Ми се допаѓа

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    10,243
   • Реакции
    16,524
   • Поени од трофеи
    2,317
  3. Ми се допаѓа

   voah

   Баниран/a
   • Мислења
    626
   • Реакции
    499
   • Поени од трофеи
    255
  4. Ми се допаѓа

   bxxxn

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,318
   • Реакции
    1,408
   • Поени од трофеи
    465
 • Вчитување…
На врв Дно