• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #13

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    28,073
   • Реакции
    29,079
   • Поени од трофеи
    2,342
  2. Ми се допаѓа

   smole

   Unbeatable
   • Мислења
    3,557
   • Реакции
    4,183
   • Поени од трофеи
    1,812
 • Вчитување…
На врв Дно