• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #9

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   moongose

   Unstoppable
   • Мислења
    2,927
   • Реакции
    3,294
   • Поени од трофеи
    1,692
  2. Ми се допаѓа

   goce03

   Practice makes perfect 41 Од Skopje
   • Мислења
    1,075
   • Реакции
    1,834
   • Поени од трофеи
    365
  3. Ми се допаѓа

   omegaRED

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,396
   • Реакции
    3,016
   • Поени од трофеи
    1,707
  4. Ми се допаѓа

   voah

   Баниран/a
   • Мислења
    626
   • Реакции
    499
   • Поени од трофеи
    255
 • Вчитување…
На врв Дно